Nabídky práce

ProfesKontakt je úspěšná česká personální a poradenská agentura s více než 20-ti letou tradicí. Ročně se nám daří obsazovat více než 300 pracovních pozic. Zajišťujeme nábor napříč celou organizační strukturou společnosti od specialistů po TOP management. Dlouhodobá spolupráce s více než 170 českými i zahraničními společnostmi.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Market Brand Manager CZ/SK - medical devices až 100 000 Kč

Pro silného hráče na trhu v oblasti medical devices - hojení ran hledáme zkušeného a zapáleného marketing profíka s praxí v medical devices popř. farma prostředí s výbornou angličtinou a bohatou zkušeností z digital marketingu.

Co budete dělat

Jako Market Brand Manager CZ/SK budete určovat poptávku po produktech, analyzovat konkurenci, identifikovat potenciální klienty, vyvíjet marketingové strategie, dohlížet na vývoj produktu, monitorovat trendy v oblasti hojení ran, spolupracovat se sales týmem, pacientskými organizacemi a cestovat v rámci Čech a Slovenska.

Co nabízíme

Smlouvu na rok, poté na neurčito
Příjemný kolektiv
Výbornou mzdu dle praxe: až do 100 000 Kč
Benefity: 5 týdnů dovolené, automobil, mobil, PC, hodiny angličtiny, stravenky, Cafeteria ...

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Tomáš Vondruška
Dělnická 213/12
170 00  Praha 7
Telefon: 724 357 872
E-mail: vondruska@profeskontakt.cz

Nezaujala Vás tato pracovní nabídka? Nechte si zaslat do e-mailu tu pravou.