Nabídky práce

ProfesKontakt je úspěšná česká personální a poradenská agentura s více než 20-ti letou tradicí. Ročně se nám daří obsazovat více než 300 pracovních pozic. Zajišťujeme nábor napříč celou organizační strukturou společnosti od specialistů po TOP management. Dlouhodobá spolupráce s více než 170 českými i zahraničními společnostmi.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Obchodní zástupce ČR - špičková laboratorní technika

Nutností je VŠ přírodovědného zaměření - molekulární biologie; Výhodou je znalost prostředí vědy a výzkumu

Pro našeho klienta významného distributora špičkové laboratorní techniky v regionu CZ, SK, HU a PL hledáme v rámci dalšího rozšiřování týmu vhodného kandidáta s praxí ve vědě, výzkumu nebo v obchodě pro tento segment

Budete nabízet tzv. zlatý standard v LIFE SCIENCE

• VŠ (Ing. Mgr, PhD.) - přírodní vědy (biologie, biochemie, genetika, molekulární biologie, ...
• Ideálně praxe z laboratoře
• praktická zkušenost s metodami PCR, aj.
• ideálně zkušený obchodník nebo junior s potenciálem
• ochotu učit se
• ŘP sk. B (aktivní řidič)
• komunikaci v AJ slovně i písmem (B2)
- bydliště ideálně Čechy

Pracovní náplň:

• aktivní oslovování nových klientů
• vyhledávání obchodních příležitostí
• komunikace se stávajícími klienty - Key Account management
• administrace obchodního případu
• odborné prezentace produktů
• Region: ČR + SK
• zákazník: výzkumné ústavy, biotechnologické laboratoře, atd.

Klient nabízí:

• motivující platové ohodnocení
• automobil - možné využívat i k soukromým cestám
• notebook, telefon
• zázemí úspěšné společnosti

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Jaromír Mikolášek
Dělnická 213/12
170 00  Praha 7
Česká republika
Telefon: 724 357 870

Nezaujala Vás tato pracovní nabídka? Nechte si zaslat do e-mailu tu pravou.