Nabídky práce

ProfesKontakt je úspěšná česká personální a poradenská agentura s více než 20-ti letou tradicí. Ročně se nám daří obsazovat více než 300 pracovních pozic. Zajišťujeme nábor napříč celou organizační strukturou společnosti od specialistů po TOP management. Dlouhodobá spolupráce s více než 170 českými i zahraničními společnostmi.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Area sales manager- originální farmaceutická společnost (RX)

Pro originální farmaceutickou společnost hledáme zkušeného a zapáleného kandidáta nebo kandidátku na pozici Area sales managera pro oblast Západní Čechy (Praha až Sokolov)

Požadavky klienta:

- SŠ/VŠ vzdělání (lékařské, farmaceutické, přírodovědné nebo pedagogické zaměření výhodou)
- Praxe na pozici area sales managera minimálně 3 roky PODMÍNKOU
- Zkušenost s vedením týmu lidí PODMÍNKOU
- Samostatnost a pečlivost
- Silné komunikační, prezentační a organizační dovednosti
- Znalost práce na PC (Microsoft Office, PowerPoint, Excel) na velmi dobré úrovni
- Řidičský průkaz sk.B (ochota cestovat)
- Komunikativní znalost AJ výhodou

Pracovní náplň:

- Vedení týmu medicínských reprezentantů
- Plnění obchodní strategie a prodejních cílů ve svěřené oblasti
- Zodpovědnost za obchod a marketing svěřeného segmentu trhu
- Organizace vstupních meetingů jednotlivých cyklů
- Plánovat, koordinovat, organizovat, optimalizovat a koučovat aktivity svěřeného obchodního týmu
- Analyzovat a vyhodnocovat pravidelná hlášení členů týmu, sledovat tendence trhu (průběžně sledovat plnění cílů svěřeného týmu)
- Realizovat interní školení reprezentantů
- Vytvářet manažerské reporty pro vedení společnosti včetně analýz a doprovodných komentářů vývoje

Klient nabízí:

- Odpovídající platové ohodnocení, systém bonusů
- Firemní benefity – 5 týdnů dovolené, automobil, telefon, notebook ...
- Možnosti dalšího vzdělávání a kariérního růstu

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Lenka Píchová
Dělnická 12
170 00  Praha 7
ČR
Telefon: 601 556 724

Nezaujala Vás tato pracovní nabídka? Nechte si zaslat do e-mailu tu pravou.