Nabídky práce

ProfesKontakt je úspěšná česká personální a poradenská agentura s více než 20-ti letou tradicí. Ročně se nám daří obsazovat více než 300 pracovních pozic. Zajišťujeme nábor napříč celou organizační strukturou společnosti od specialistů po TOP management. Dlouhodobá spolupráce s více než 170 českými i zahraničními společnostmi.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Produktový specialista pro molekulární biologii

Hledáme kandidáty/absolventy ideálně z oboru biologie na region HK a Pardubice

Pro našeho klienta, jednoho z nejsilnějších distributorů v segmentu Life Science hledáme kandidáta/tku na pozici Sales Specialist (molekulární biologie a genomika Life Science plus Dx aplikace) pro malý region Hradec Králové a Pardubice

Prodej spotřebního materiálu a reagencií v segmentu věda výzkum

- VŠ vzdělání přírodovědného nebo medicínského směru (PhD. výhodou ne však podmínkou)
- Znalost laboratorního vybavení typu: PCR skříně, a pracovní stanice, Digitální PCR, PCR termální cyklovače
- Osobnost s obchodním talentem (chuť prosadit se)
- Zkušenosti z obchodu výhodou, ale absolventi s chutí pro obchod jsou také vítáni
- Ochota cestovat (více než 50 % času)
- Pokročilá znalost anglického jazyka (B2)
- Aktivní řidič

Náplň práce:

- Zodpovědnost za produktové portfolio pro klíčové zákazníky v molekulární biologii a případně genomice
- Prodej TOP laboratorního spotřebního materiálu a reagencií, prezentace a demonstrace nabízených produktů v segmentu Věda a výzkum
- Komunikování se zástupci dodavatelů
- Analýza a orientace na trhu, monitoring aktuálních trendů a konkurence v oblastech Life Science a IVD
- Budování dlouhodobých vztahů se zákazníky a aplikační podpora
- Plnění stanovených cílů a pravidelný reporting
- Větší část pracovní doby v terénu

Klient nabízí

- Nutnost dalšího vzdělávání
- Přístup k unikátním technologiím a aplikacím
- Podnětné pracovní klima v dynamicky se rozvíjející společnosti
- Zázemí stabilní a perspektivní společnosti

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Jaromír Mikolášek
Dělnická 213/12
170 00  Praha 7
Česká republika
Telefon: 724 357 870

Nezaujala Vás tato pracovní nabídka? Nechte si zaslat do e-mailu tu pravou.