Nabídky práce

ProfesKontakt je úspěšná česká personální a poradenská agentura s více než 19-ti letou tradicí. Ročně se nám daří obsazovat více než 300 pracovních pozic. Zajišťujeme nábor napříč celou organizační strukturou společnosti od specialistů po TOP management. Dlouhodobá spolupráce s více než 170 českými i zahraničními společnostmi.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

!Team Leader - laboratorní diagnostika - až 60 000!

Základní nástupní mzda 55.000 - 60.000,- Kč pro zkušeného OZ

Pro našeho klienta českou výrobní a distribuční společnost – dodavatel veterinární a humánní diagnostiky a dodavatele zařízení do aplikovaného výzkumu – hledáme do stabilního týmu 3 obchodníků vhodného kandidáta na uvedenou pozici

Jde o příležitost pro seniorní OZ se schopností řídit malý tým

• Ukončené VŠ vzdělání v oboru – přírodověda, chemie, biologie, veterina
• Praxe na pozici seniorního obchodníka s prokazatelnými dobrými výsledky a nebo manažera malého obchodního týmu z oboru opět s prokazatelnými dobrými prodejními výsledky
• Nutností je opravdová znalost prostředí laboratoří v oblasti veterinární a humánní diagnostiky a případně aplikovaného výzkumu
• Nutností je i znalost dané problematiky
• Nutností je velmi dobrá znalost AJ
• Aktivní řidič

Pracovní náplň:

• Po zapracování převezme nový kolega/kolegyně 3 členný tým, a proto hledáme rychlého dynamického obchoďáka, schopného vymýšlet, obchodovat a smysluplně motivovat
• Jako TL bude mít na starosti nejvýznamnější klienty z portfolia
• Bude řešit velká výběrová řízení, tvořit cenové nabídky, komunikovat přímo z výrobci a zahraničními dodavateli

Klient nabízí:

• Zázemí stabilní společnosti s téměř s 30 letou tradicí
• Nástupní mzdu dle zkušeností a potenciálního přínosu (50.000 - 60.000)
• Propracovaný bonusový systém a dobře strukturované a prodejné portfolio

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Lenka Píchová
Dělnická 12
170 00  Praha 7
ČR
Telefon: 601 556 724

Nezaujala Vás tato pracovní nabídka? Nechte si zaslat do e-mailu tu pravou.