Nabídky práce

ProfesKontakt je úspěšná česká personální a poradenská agentura s více než 19-ti letou tradicí. Ročně se nám daří obsazovat více než 300 pracovních pozic. Zajišťujeme nábor napříč celou organizační strukturou společnosti od specialistů po TOP management. Dlouhodobá spolupráce s více než 170 českými i zahraničními společnostmi.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Sales manager - laboratorní diagnostika (řízení týmu)

Šance pro seniorní OZ s chutí řídit menší tým při prodeji unikátních laboratorních přístrojů

Pro našeho klienta, společnost zabývající se distribucí laboratorního vybavení, přístrojů z oblasti NGS hledáme zkušeného kandidáta na pozici Vedoucí divize - NGS (sales tým pro ČR).

Nutností je aktivní praxe v obchodní činnosti

• Vysokoškolské vzdělání v oblasti Life Science (PŘF fakulta, molekulární biologie, genetika, biologie, biochemie atd.)
• praktické obchodní zkušenosti v terénu v oblasti prodeje Life science produktů-NUTNOSTÍ (ideálně znalost oblasti NGS, není podmínkou)
• Zkušenosti s metodami Life Science podmínkou
• Proaktivní přístup orientovaný na zákazníka a prodejní výsledek
• Znalost práce s počítačem (podmínkou MS Office)
• Dobrá znalost anglického jazyka pro písemnou i slovní komunikaci
• Řidičské oprávnění typu B podmínkou
• zkušenosti s vedením lidí VÝHODOU
• znalost molekulární diagnostiky a NGS VÝHODOU
• organizační a analytické schopnosti

- ideálně bydliště Praha

Pracovní náplň:

• Vedení divize NGS
• Vedení v současnosti tříčlenného týmu
• Starost region CZ (komunikace s SK, HU)
• Péče o stávající zákazníky
• Získávání nových zákazníků ve svěřeném regionu
• Technická podpora služeb pro zákazníka
• Vedení obchodních jednání, zodpovědnost za dosažení stanovených obchodních cílů
• Propagace produktů klíčových dodavatelů a jejich umisťování na trhu
• Monitorování situace na trhu a naší konkurence
• Reporting ve stanoveném obsahu a termínech

Klient nabízí:

• Odpovídající platové podmínky
• Roční výkonová odměna při splnění prodejních cílů (bonusový plán)
• Firemní vozidlo, mobilní telefon, notebook
• Možnost účasti na firemním vzdělávání
• Možnost dalšího kariérního růstu

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Jaromír Mikolášek
Dělnická 213/12
170 00  Praha 7
Česká republika
Telefon: 724 357 870

Nezaujala Vás tato pracovní nabídka? Nechte si zaslat do e-mailu tu pravou.