Nabídky práce

ProfesKontakt je úspěšná česká personální a poradenská agentura s více než 18-ti letou tradicí. Ročně se nám daří obsazovat více než 300 pracovních pozic.
Primární zaměření na společnosti v oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science. Dále také na klientelu v oblasti FMCG, techniky, zemědělství, potravinářství, služeb, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Serivsní technik - Morava 35 - 45 000 Kč

Pro našeho klienta, společnost poskytující servisní služby v oblasti zkušební techniky v rámci ČR a SR, hledáme vhodné kandidáty/tky na na pozici servisního technika s vyhláškou 50 § 6.

Požadavky klienta:

  • Dokončené SŠ/ VŠ vzdělání (technický směr - hydraulika, elektro, strojařina výhodou)
  • Anglický jazyk na operativní úrovni - denní komunikace se zahraničními výrobci
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Držení platné vyhlášky 50/ paragraf 5 (popř. elektrotechnické vzdělání)
  • Orientace v elektronice a hydraulice
  • Řidičský průkaz sk. B - ochota cestovat v rámci Jihomoravského kraje a příležitostně na Slovensko
  • Komunikativní a flexibilní osobnost
  • Manuální zručnost, schopnost rychle se učit a získané vědomosti aplikovat v praxi
  • Vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita, samostatnost

Pracovní náplň:

  • Zajišťování servisu a instalací vybraného sortimentu firmy
  • Jednání se zákazníkem (laboratoře - automotiv, farmacie, strojírenství aj.)
  • Pravidelné preventivní údržby a prohlídky
  • Provádění oprav přímo u klienta, případné naložení přístroje a jeho odvoz
  • Poskytování informací servisního charakteru
  • Řešení technických problémů s výrobcem zařízení
  • Vedení příslušné dokumentace o servisních úkonech

Klient nabízí:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Auto, mobil, notebook
  • Odpovídající mzdové ohodnocení (+ 13 plat), kvartálové odměny
  • Nástup dle dohody
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené po roce v zaměstnání

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Kamila Teplá
Dělnická 12
170 00  Praha 7-Praha 7
Česká republika
Telefon: 702 029 427

Nezaujala Vás tato pracovní nabídka? Nechte si zaslat do e-mailu tu pravou.