Nabídky práce

ProfesKontakt je úspěšná česká personální a poradenská agentura s více než 18-ti letou tradicí. Ročně se nám daří obsazovat více než 300 pracovních pozic.
Primární zaměření na společnosti v oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science. Dále také na klientelu v oblasti FMCG, techniky, zemědělství, potravinářství, služeb, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Seřizovač strojů_Benešovsko

Do našeho zkušeného týmu, sháníme nové kolegy na pozici Seřizovače balících strojů. Jedná se o zajímavou a čistou výrobu nejoblíbenějších bonbonů společnosti.

Požadavky klienta:

• Středoškoleské vzdělání
• Manuální zručnost
• Technické znalosti a dovednosti
• Ochota a možnost pracovat na nepřetržitém směnném provozu – 14 dní v měsíci na
12 hodinové směny denní x noční.

Pracovní náplň:

• Pokud jste spolehlivý a technický nadaný, tak pak už od vás budeme požadovat jen docházku na 12 směnný provoz. Veškeré nápady, inovace a zlepšováky, jak zefektivnit výrobu jsou vítány
• Vaší náplní práce bude údržba, obsluha a kontrola výrobní linky. Pokud rád/a opravujete různé stroje, tak je tato pozice přímo pro vás

Klient nabízí:

Za vaši dobře odvedenou práci nabízíme mzdové ohodnocení 22 000 až 27 000Kč a to není vše! Máme pro vás řadu benefitů, které jen tak někde nenajdete. Do práce Vás rádi odvezeme z těchto lokalit: Vlašim, Týnec n. Sázavou, Votice a Sedlčany.

Čeká na Vás systém kafeterie, kde si můžete vyzvednout i lístky do kina, příspěvek na životní a penzijní pojištění, zavodní stravování.

Chcete se tedy podílet? Tak neváhejte a zasílejte své životopisy na emailovou adresu pycha@profeskontakt.cz, nebo volejte na číslo 736 482 328

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Jakub Pýcha
Dělnická 12
170 00  Praha 7
Česká republika
Telefon: 736 482 328

Nezaujala Vás tato pracovní nabídka? Nechte si zaslat do e-mailu tu pravou.