Nabídky práce

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Senior Account Manager – TOP Laboratorní přístroje (1/3Čech)

nástupní mzda až 60.000,- v základu dle zkušeností

Pro našeho klienta významného zahraničního výrobce a dodavatele TOP laboratorního vybavení pro nemocnice, výzkumné ústavy a zařízení hledáme na pozici seniorního obchodního zástupce pro oblast dodávek zařízení a spotřebního materialu Quality Control, Bacteriology&Mycology a Diabetes šikovného kandidáta s praxí

Požadavky klienta:

• VŠ vzdělání – lékařské nebo VŠCHT nutností – jedná se o složitá technická zařízení s řadou funkcionalit
• Anglický jazyk na úrovni B2
• Prokazatelné obchodní zkušenosti v daném segmentu
• Časová flexibilita a vysoké pracovní nasazení
• Výborné komunikační dovednosti a spolehlivost
• Chuť a ochota učit se novým věcem
• Dobrá znalost práce na PC (MS Office)
• ŘP průkaz skupiny B

Pracovní náplň:

• prodej TOP laboratorních zařízení významným klientům v oblasti zdravotnictví, vědy a výzkumu
• aktivně se podílí na tvorbě marketingových strategií, materiálů, hledá další možné obchodní příležitosti
• sledování velkých výběrových řízení, tendrů
• zpracování obchodních nabídek a spolupráce napříč dalšími odděleními společnosti – ostatní divize, marketing a logistika
• péče o klienty a sledování konkurence – ceny, množství, funkcionality
• účast a prezentace produktů na odborných seminářích a kongresech

Klient nabízí:

• zázemí stabilní zahraniční výrobní a distribuční společnosti
• práci v profesionálním týmu odborníků
• motivační systém hodnocení
• stravenky, mobilní telefon, automobil
• příspěvek na penzijní pojištění
• týden dovolené navíc

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Jan Kolín
Dělnická 12
170 00  Praha 7
ČR
Telefon: 601 556 724

Nezaujala Vás tato pracovní nabídka? Nechte si zaslat do e-mailu tu pravou.