Nabídky práce

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Obchodní asistentka (Radotín,Lochkov,Z.Kopanina,Černošice)

Pro významnou obchodní společnost zastupující přední zahraničních výrobce zdravotnických materiálů a přístrojů hledáme do týmu vhodnou kandidátku / kandidáta na uvedenou pracovní pozici do sídla společnosti na Praze Západ v blízkosti Prahy 5 Radotína/Černošic.

Co očekáváme?

  • SŠ/VOŠ vzdělání - zdravotnictví či ekonomika
  • Praxe v oblasti zákaznického servisu, administrativy alespoň 1-2 roky nutná
  • Mírně pokročilá znalost AJ (spíše písemná)
  • Dobré komunikační schopnosti a asertivní jednání
  • Adaptabilita a schopnost orientace v novém prostředí (zdravotnictví)
  • Vysoké pracovní nasazení, samostatnost, spolehlivost, pečlivost
  • Týmový duch

Nástup ihned / dohodou

Co vás čeká?

  • Odpovědnost za kontakty a komunikaci se zákazníky (nemocnicemi a dalšími zdravotnickými zařízeními) - příjem a zpracování objednávek, informace o dodacích lhůtách, vyřizování případných reklamací, vratek apod.
  • Po zaškolení schopnost poskytnout základní poradenství klientům týkající se produktů
  • Fakturace, skladové hospodářství, komunikace se skladem, s přepravci
  • Skladové inventury (administrativní část)
  • Především písemný kontakt se zahraničními dodavateli (v AJ)
  • Úzká spolupráce a podpora obchodních zástupců firmy (zpracovávání obratů, reportů, předávání informací)

A za to nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Odborné zaškolení
  • Práci ve stabilním, malém a dynamickém kolektivu
  • Dobré finanční ohodnocení po zapracování
  • Nástup ihned / dohodou

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Jaromír Mikolášek
Telefon: 724 357 870

Nezaujala Vás tato pracovní nabídka? Nechte si zaslat do e-mailu tu pravou.