Nabídky práce

ProfesKontakt je úspěšná česká personální a poradenská agentura s více než 18-ti letou tradicí. Ročně se nám daří obsazovat více než 300 pracovních pozic.
Primární zaměření na společnosti v oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science. Dále také na klientelu v oblasti FMCG, techniky, zemědělství, potravinářství, služeb, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Teamleader dispečerů - DOPRAVA

Pro našeho klienta, mezinárodní logistickou společnost, hledáme vhodné kandidáty/ky na výše uvedenou pozici!

Požadavky klienta:

• Koordinace aktivit oddělení se zaměřením na dopravu z ČR do zahraničí a zpět
• Vedení týmu dispečerů
• Koordinace, motivace a výpomoc dispečerů
• Přímá komunikace s partnery, zákazníky, dopravci
• Související administrativa, zpracování dat a příprava reportů
• Řešení reklamací

Pracovní náplň:

• SŠ/VŠ vzdělání
• Dřívější praxe v dopravě a spedici
• Velmi dobré komunikační dovednosti, manžerské dovednosti
• Uživatelskou znalost práce na PC
• Anglický jazyk podmínkou
• Aktivní přístup k plnění pracovních povinností, samostatnost, nadšení

Klient nabízí:

• Perspektivní zaměstnání ve stabilní mezinárodní společnosti
• Pestrou a zajímavou pracovní náplň
• Přátelské pracovní prostředí
• Předání know-how od zkušených kolegů
• Možnost využití jazykových znalostí v praxi
• Mzda - možné jednání, dále mobilní telefon, stravenky, multisport, aj.

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Ing. Martina Olekšáková
Dělnická 12
170 00  Praha 7
Česká republika
Telefon: 602 157 100

Nezaujala Vás tato pracovní nabídka? Nechte si zaslat do e-mailu tu pravou.