Nabídky práce

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Koordinátor dopravy/ spedice - Pardubice ŠANCE PRO JUNIORY

Naším klientem je dopravně-spediční firma s vlastním vozovým parkem. Pro jejich pobočku v Pardubicích, hledáme spolehlivé a pečlivé kandidáty na pozici

Koordinátor/koordinátorka dopravy, spedice - brigáda

Požadavky klienta:

  • Dokončené SŠ vzdělání (ekonomický/ logistický směr výhodou)
  • Zájem o obor logistiky a dopravy
  • Komunikativní AJ na úrovni B1 (schopnost ústní i písemné komunikace)
  • Pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost
  • Dobrá znalost MS Office
  • Ochota pracovat o víkendech 12ti-hodinové směny dle předchozí domluvy

Pracovní náplň:

  • Administrativní podpora týmu disponentů/dispečerů
  • Zadávání přijatých objednávek do systému
  • Telefonický/e-mailový kontakt se zákazníky

Klient nabízí:

  • Firemní společenské akce
  • Zázemí prosperující společnosti
  • Odpovídající platové ohodnocení a benefity
  • Příjemný kolektiv
  • Práci v jednosměnném provozu
  • Nástup ihned či dohodou
  • SPOLUPRÁCE NA DOBU NEURČITOU!

Pozice je vhodná pro juniory, kteří se chtějí dále profilovat v oboru doprava, spedice, logistika!

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Kamila Teplá
Dělnická 12
170 00  Praha 7-Praha 7
Česká republika
Telefon: 702 029 427

Nezaujala Vás tato pracovní nabídka? Nechte si zaslat do e-mailu tu pravou.