Nabídky práce

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Disponent letecké dopravy - Praha 6 - od 35 000Kč

Pro našeho významného klienta, mezinárodní úspěšnou spediční společnost, hledáme vhodné kandidáty nebo kandidátky na výše uvedenou pracovní pozici.

Klient požaduje:

• min SŠ vzdělání
• praxe v oboru leteckých přeprav podmínkou min 1 rok
• pokročilou znalost anglického jazyka podmínkou-denní využití
• komunikativní a pro aktivní osobnost, samostatnost, schopnost pracovat pod stresem
• smysl pro týmovou práci

Náplň práce:

• komplexní zajištění leteckých přeprav (export)
• samostatné zpracování objednávek
• komunikace, jednání se zákazníky a dopravci
• komunikace a spolupráce v rámci mezinárodní sítě společnosti
• účast a spolupráce na zajímavých a jedinečných projektech

Klient nabízí:

• zázemí rostoucí a finančně silné společnosti s mezinárodní sítí
• přátelský a menší pracovní kolektiv
• příležitost k využití svých dosavadních zkušeností a znalostí, jejich rozšíření a možnost seberůstu a vzdělání
• motivující platového ohodnocení až 40.000,- ve fixu (podle zkušeností)
• nástup možný ihned/dohodou

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Michaela Sekaninová
Telefon: 724 109 578

Nezaujala Vás tato pracovní nabídka? Nechte si zaslat do e-mailu tu pravou.