Nabídky práce

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Aplikační specialista - koagulace (Morava)

Pro významnou společnost působící v oblasti prodeje a servisu zdravotnické a laboratorní techniky se sídlem v Praze hledáme novou kolegyni / kolegu na pozici aplikačního specialisty pro koagulaci.

Požadavky na kandidáty:

• VŠ - biomedicína, přírodní vědy apod.
• Praxe na obdobné pozici v oblasti lab. techniky alespoň 1-2 roky nutná
• Ideální kandidát má zkušenosti jako aplikační specialista pro koagulaci
• Možná je i praxe přímo z laboratoře

• Znalost AJ podmínkou (zaškolení)
• ŘP sk. B a ochota cestovat především v rámci Moravy (s občasným přesahem do Čech)
• Velmi dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti
• Vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita, samostatnost

Nástup možný červenec / srpen

Co budete dělat?

• Poskytování kompletní odborné podpory klientům z řad laboratoří
• Telefonický i osobní kontakt se zákazníky
• Odborná podpora kolegů ze sales
• Komunikace se zahraničními dodavateli (především písemná), prvotní zaškolení v zahraničí, další proškolování v případě novinek apod.
• Očekává se hluboká znalost dané problematiky

• Pozice zahrnuje cestování zejména v rámci Moravy - 70 % (občas i po Čechách)

• Možnost využití kanceláře v Brně i práce na home office - 30 %

Nabízíme:

• Práci ve stabilní společnosti
• Řadu zaměstnaneckých výhod
• Dobré finanční ohodnocení
• Zaškolení i další vzdělávání
• Služební automobil
• Nástup červenec / srpen

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Lenka Filipová
Dělnická 12
170 00  Praha 7
Česká Republika
Telefon: 724 358 479

Nezaujala Vás tato pracovní nabídka? Nechte si zaslat do e-mailu tu pravou.