Nabídky práce

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Prodejní manažer - LABORATORNÍ PŘÍSTROJE - IMUNOLOGIE

Pro našeho klienta, TOP distribuční společnost pohybující se v oblasti prodeje laboratorních přístrojů a zařízení hledáme kandidáta/tku na pozici Sales Representative / Product Manager pro imunologii. Region: celá ČR.

VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Klient požaduje:

• VŠ v oboru molekulární biologie (chemie, přírodní vědy)
• zkušenosti v SALES se stejným zacílením (ELISA, IHC, ICC, WB, FLOW Cytometry)
• schopnost dobře prezentovat a zájem o aktivní prodej
• komunikaci v anglickém jazyce slovem i písmem (B2)
• řidičský průkaz - skupina B

Bydliště ideálně Praha či okolí (příp. Brno)

Náplň práce:

• komunikace se zákazníky vedoucí k vyhledání nejvhodnějších produktů pro jejich potřeby s cílem prodeje
• následné uzavírání obchodních případů
• vyhledávání nových zákazníků a rozšiřování portfolia stávajících
• komunikace se zahraničními dodavateli v anglickém jazyce
• pravidelná školení
• organizace prezentací, demonstrací, seminářů a konferencí
• region: celá ČR

Společnost nabízí:

• možnost dalšího vzdělávání
• přístup k unikátním technologiím a aplikacím
• podnětné pracovní klima v dynamicky se rozvíjející společnosti
• ohodnocení přímo závislé na výkonu a schopnostech
• zázemí stabilní a perspektivní společnosti
• plovoucí pracovní doba
• služební auto, služební telefon a home office

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Lenka Filipová
Dělnická 12
170 00  Praha 7
Česká Republika
Telefon: 724 358 479

Nezaujala Vás tato pracovní nabídka? Nechte si zaslat do e-mailu tu pravou.