Nabídky práce

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Finanční a mzdová/ý účetní s NJ - na IČO, práce i z domova

Pro našeho klienta poskytujícího privátní služby v oblasti letecké přepravy hledáme kandidáty/tky na pozici finanční a mzdové/ho účetní.

Hledáme kandidáty/tky ochotné pracovat na IČO, odměníme se flexibilní pracovní dobou i volností týkající se práce z kanceláře/z domu. Souběžná spolupráce i s jinými společnostmi není problém.

Požadavky klienta:

- znalost českých účetních standardů spojených s finančním a mzdovým účetnictvím,
samostatnost a praxe v oboru podmínkou
- znalost německého jazyka na komunikativní úrovni (kvůli komunikaci se zákazníky)
- AJ určitě výhodou
- ochota pracovat na IČO (klient nabízí podporu při jeho zřízení)
- znalost prostředí programu Pohoda výhodou, ne podmínkou

Náplň práce:

- účtování došlých/vydaných faktur
- zápočty
- příprava podkladů pro uzávěrky a daňová přiznání
- zpracování a účtování mezd
- kontakt se zákazníky, kolegy a spolupráce s finanční ředitelkou
- min. 1x týdně setkávání s kolegy v kanceláři v Říčanech

Platové ohodnocení, benefity:

- zaručená fixní odměna
- podpora v případě zřizování živnostenského listu
- flexibilní pracovní doba
- možnost pracovat z domova či z kanceláře v Říčanech dle vlastní volby
- kompletní zaučení do účetního programu a firemních procesů
- možnost spolupracovat i s dalšími společnostmi

Splňujete téměř všechny z našich požadavků? Máte v okolí někoho, o kom víte, že by to byla pozice přímo pro něj? Neváhejte se nám ozvat. Zašlete CV prostřednictvím odpovědního formuláře či volejte na 736 482 328. Pokud nám někoho doporučíte a nám se podaří ho zaměstnat, finanční odměna Vás nemine!

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Jakub Pýcha
Dělnická 12
170 00  Praha 7
Česká republika
Telefon: 736 482 328

Nezaujala Vás tato pracovní nabídka? Nechte si zaslat do e-mailu tu pravou.