Nabídky práce

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Brand Manager - FMCG (kosmetika) až 65 000 Kč

Pro našeho mezinárodního klienta s vedoucím postavením v oblasti FMCG - kosmetika a domácí potřeby s ročním obratem 1 mlrd. Kč hledáme zkušeného člověka na pozici: Brand Manager - pánská kosmetika

Požadavky klienta:

2 - 3 roky praxe v FMCG marketingu
Výborné analytické schopnosti
Samostatný i týmový hráč
Kreativní, proaktivní typ osobnosti
Výborné prezentační dovednosti
Angličtina PODMÍNKOU

Pracovní náplň:

Péče o značku od A do Z
Analýzy trhu, analýza konkurence
Vymýšlení marketingových strategií
Forecasting, budgetting
Příprava marketingových plánů - ATL & BTL
Příprava launche nových produktů
Úzká spolupráce napříč společností i s externími agenturami

Klient nabízí:

Výborné platové ohodnocení dle zkušeností
Kariérní růst
Přátelská atmosféra
Využití angličtiny
Balíček benefitů: 5 týdnů dovolené, 3 sick days, stravenky, Multisport, příspěvek na dopravu atd.

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Simona Kopnická
Dělnická 12
170 00  Praha 7
Česká republika
Telefon: 606 708 271

Nezaujala Vás tato pracovní nabídka? Nechte si zaslat do e-mailu tu pravou.