Nabídky práce

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Obchodní zástupce Morava – spedice, doprava

Naším klientem je česká spedičně-logistická společnost. Pro region Morava hledáme vhodné kandidáty/tky na výše uvedenou pracovní pozici.

Požadujeme:

• SŠ vzdělání
• Komunikativní znalost AJ nebo NJ vítána, ale není podmínkou
• Obchodní praxe nutná - ideálně v oboru doprava, spedice, logistika
• Uživatelskou znalost práce na PC
• Dobré komunikační a vyjednávací schopnosti, obchodní duch
• Samostatnost, spolehlivost, odpovědnost
• ŘP skupiny B, ochota cestovat

Náplň práce:

• Kompletní vedení obchodních případů
• Akvizice nových zákazníků a následná péče
• Nabídka spedičních a logistických služeb
• Obchodní návštěvy, kalkulace cenových nabídek

Nabídka společnosti:

• Motivující platové ohodnocení (pevná mzda + bonusy)
• Možnost seberealizace v české a dynamicky se rozvíjející firmě
• Další firemní benefity
• Tlf, notebook, auto

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Kamila Teplá
Dělnická 12
170 00  Praha 7-Praha 7
Česká republika
Telefon: 702 029 427

Nezaujala Vás tato pracovní nabídka? Nechte si zaslat do e-mailu tu pravou.