Nabídky práce

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Disponent/Dispečer PRAHA

Pro našeho klienta, nadnárodní společnost se silným postavením na trhu, hledáme na pobočku do Prahy vhodné kandidáty či kandidátky na pozici:

Dispečer a Disponent

Pozice je určena pro kandidáty, kteří mají chuť a poznat zahraniční trh a prohlubovat své pracovní zkušenosti.

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM?

• organizování a řízení kusových přeprav i dokládek k uspokojení potřeb zákazníků
• péče o zákazníky, komunikace s dopravci, optimalizace transportních směrů a
kapacit
• zpracovávání objednávek, objednávky dopravy v závislosti na čase nakládky,
vykládky a ceníku
• komunikace s řidiči, plánování cest

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

• alespoň SŠ vzdělání, velkou výhodou je zaměření oblast dopravy a logistiky
• komunikativní znalost NJ slovem i písmem podmínkou
• zkušenost (i krátká) v dopravě či spedici také velkou výhodou
• uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
• pečlivost, smysl pro detail
• samostatnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu

NABÍZÍME VÁM:

• práci v moderním pracovním prostředí
• profesní i osobní rozvoj
• podporu v budoucím kariérním růstu
• zázemí a jistoty zavedené společnosti

Splňujete téměř všechny z našich požadavků? Máte v okolí někoho, o kom víte, že by to byla pozice přímo pro něj? Neváhejte se nám ozvat. Zašlete CV prostřednictvím odpovědního formuláře. Těšíme se na Vaše reakce!

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Jakub Pýcha
Dělnická 12
170 00  Praha 7
Česká republika
Telefon: 736 482 328

Nezaujala Vás tato pracovní nabídka? Nechte si zaslat do e-mailu tu pravou.