Nabídky práce

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Team leader skladu - Praha západ

Pro našeho klienta, nadnárodní společnost se silným postavením na trhu, hledáme na pobočku do Prahy vhodné kandidáty či kandidátky na pozici: Team leader skladu

Nástup možný ihned či dohodou

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM?

• Odpovídát za chod skladu po stránce ekonomické, personální, kvalitativní
• Komunikovat s externími zákazníky a interně s vedoucím pracoviště, partnery
• Organizovat činnost skladu jako celku
• Vede a trénuje zaměstnance.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

• Alespoň SŠ vzdělání
• Praxi ve skladu na vedoucí pozici a orientaci ve skladových systémech
• Uživatelskou znalost práce s PC
• Minimálně 3 roky.

NABÍZÍME VÁM:

• Práci v moderním pracovním prostředí v jednosměnném provozu
• Variaci firemních benefitů (stravenek, různé slevy u našich
dodavatelů/partnerů)
• Podporu v budoucím kariérním růstu
• Zázemí a jistoty zavedené společnosti
• 25 dní dovolené

Splňujete téměř všechny z našich požadavků? Máte v okolí někoho, o kom víte, že by to byla pozice přímo pro něj? Neváhejte se nám ozvat. Zašlete CV prostřednictvím odpovědního formuláře či volejte na 736 482 328. Pokud nám někoho doporučíte a nám se podaří ho zaměstnat, finanční odměna Vás nemine!

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Jakub Pýcha
Dělnická 12
170 00  Praha 7
Česká republika
Telefon: 736 482 328

Nezaujala Vás tato pracovní nabídka? Nechte si zaslat do e-mailu tu pravou.