Nabídky práce

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Asistentka obchodního oddělení Holešovičky - fakturace

Pro našeho klienta, společnost zabývající se zkušební technikou v rámci ČR a SR, hledáme vhodné kandidáty/tky na výše uvedenou pozici.

Požadavky klienta:

  • Dokončené SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenosti s fakturacemi podmínkou
  • Praxe na administrativní pozici výhodou
  • Komunikativní znalost AJ
  • Uživatelský znalost MS Office
  • Samostatnost, pečlivost, organizační zdatnost

Pracovní náplň:

  • Fakturace a administrativní podpora obchodního oddělení
  • Administrativní podpora technického oddělení
  • Objednávky drobného materiálu
  • Příprava podkladů pro jednání
  • Komunikace se zahraničními klienty v anglickém jazyce

Klient nabízí:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Nestereotypní práce
  • Práce v mladém kolektivu
  • Odpovídající mzdové ohodnocení (+ 13 plat), kvartálové odměny
  • Nástup dle dohody
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené po roce v zaměstnání

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Kamila Teplá
Dělnická 12
170 00  Praha 7-Praha 7
Česká republika
Telefon: 702 029 427

Nezaujala Vás tato pracovní nabídka? Nechte si zaslat do e-mailu tu pravou.