Nabídky práce

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Právník s AJ (RJ výhodou) až 100.000,- Kč

Pro mezinárodní společnost, která vyvíjí a dodává billingové systémy a další softwarová řešení pro velké telekomunikační operátory a velké výrobní i obchodní společnosti hledáme aktuálně vhodného kandidáta na pozici: PRÁVNÍK

Požadavky klienta:

Absolvent české Právnické fakulty
Praxe 3-5 let (IT společnost výhodou) v korporátní společnosti nutností
Schopnost orientovat se v prostředí mezinárodní společnosti
Výborná angličtina, ruština výhodou
Dobrá orientace v problematice GDPR, obchodním a pracovním právu
Proaktivita, pečlivost, samostatnost
Analytické schopnosti, týmový hráč
Time management

Pracovní náplň:

Korporátní agenda - příprava a organizace valných hromad, příprava návrhů rozhodnutí dozorčí rady, představenstva, plné moci, včetně dceřiných společností
Pracovní právo - revize pracovně právních dokumentů, právní stanoviska
spory - příprava podkladů pro externí advokáty a komunikace
Příprava dokumentů, právní stanoviska, jednání za společnost, informování o nových právních předpisech
Revize a příprava složitých obchodních smluv v ČJ a AJ
Vedení právního oddělení

Klient nabízí:

Atraktivní platové podmínky
Možnost Home office
25 dní dovolené
Stravenky, množství benefitů, teambuildingové akce, zvýhodněný mobilní tarif, atd......

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Simona Kopnická
Dělnická 12
170 00  Praha 7
Česká republika
Telefon: 606 708 271

Nezaujala Vás tato pracovní nabídka? Nechte si zaslat do e-mailu tu pravou.