Nabídky práce

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Finanční manažer – Praha 3

Finanční manager - Praha 3 (od 100.000,-Kč)

Pro našeho významného klienta, nadnárodní společnost působící v oblasti FMCG, hledáme vhodného kandidáta / kandidátku na výše uvedenou pozici.

Požadavky klienta:

• VŠ vzdělání ekonomického směru, či dlouholeté zkušenosti na obdobné pozici
• Schopnost vést finanční oddělení a zajistit tak kompletní účetní agendu pražské pobočky
• NUTNOSTÍ: Zkušenosti z oblasti FMCG, s plánováním podnikových zdrojů (implementace ERP), či finanční praxe z oblasti zdravotnictví
• AJ min. B2 – aktivní reporting, komunikace se zahraničními pobočkami, mezinárodní meetingy a školení
• Aktivní controlling
• Schopnost práce ve vysoké firemní kultuře
• Motivovaná, ambiciózní a loajální osobnost
• Excelentní analytické, komunikační a organizační dovednosti
• Ochotu pracovat v mezinárodním prostředí

Pracovní náplň:

• Práce na měsíčních, kvartálních a ročních uzávěrkách – s následnou tvorbou analýz
• Aktivní reporting
• Přímá spolupráce s vedením společnosti
• Spolupráce při auditech (interní / externí)
• Rozpočtování
• Tvorba prognóz a FA – Forecasting
• Znalost daňového účetnictví – schopnost výpočtů daní, DPH,..
• Tvorba statistik a analýz prodejů portfolia produktů společnosti

Klient nabízí:

• Práci v nadnárodní společnosti, jež si stále zachovává rodinnou atmosféru
• Možnost kariérního a osobnostního růstu
• 5 týdnů dovolené
• Zajímavé platové ohodnocení

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Jan Kolín
Dělnická 12
170 00  Praha 7
ČR
Telefon: 601 556 724

Nezaujala Vás tato pracovní nabídka? Nechte si zaslat do e-mailu tu pravou.