Nabídky práce

ProfesKontakt je úspěšná česká personální a poradenská agentura s více než 18-ti letou tradicí. Ročně se nám daří obsazovat více než 300 pracovních pozic.
Primární zaměření na společnosti v oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science. Dále také na klientelu v oblasti FMCG, techniky, zemědělství, potravinářství, služeb, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Vedoucí dispečer s vlastní kolonou - AJ - až 60 000Kč.

Jako vedoucí dispečer budete mít na starost koordinaci práce 5ti dispečerů MKD a přibližně 70 vozidel společně s řidiči a zákazníky. Velmi důležitá je tedy Vaše zkušenost na pozici dispečera a s vedením týmu.

Co bude Vaše náplň?

- jelikož budete vedoucí dispečerů, tak budete především koordinovat jejich práci
- jako zkušený člověk z MKD budete občas řešit také operativu, takže nezapomenete ani to jak přepravy organizovat od A do Z
- Vašim denním chlebem bude komunikace se zákazníky, které budete mít přidělené
- budete mít na starost svůj tým, takže o ně budete pečovat také po personální stránce

- SŠ popř. VŠ vzdělání
- Znalost MS Office
- Komunikativní znalost německého popř. anglického jazyka
- Zkušenosti na obdobné pozici min. 2 roky, zkušenosti s vedením kolektivu
- Organizační schopnosti, samostatnost a zodpovědnost, flexibilita

Co za dobrou práci dostanete?

- platové ohodnocení až 60 000Kč, samozřejmě na to potřebujte být již ostříleným dispečerem
- můžete si vybrat, buď Vám dáme auto i k osobním účelům nebo Vám přispějeme na Vaši dopravu
- stravovat se můžete v systému cafeterie a také Vám na stravu budeme přispívat

Co byste měli mít?

- především byste měli mít zkušenost jako dispečer nebo disponent mezinárodní kamionové dopravy
- anglický jazyk tak, abyste zvládli komunikovat s našimi zahraničními zákazníky
- analytické myšlení k vyhodnocování vytíženosti vozidel
- jste přirozenou autoritou, která již má zkušenost i s vedením alespoň menšího týmu

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Michaela Sekaninová
Telefon: 724 109 578

Nezaujala Vás tato pracovní nabídka? Nechte si zaslat do e-mailu tu pravou.