Nabídky práce

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Obchodní manažer - LIFE SCIENCE

Pro našeho klienta, významnou českou společnost pohybující se v odvětví Life Sciences hledáme kandidáta/tku na pozici Obchodní manažer prodejního týmu laboratorních přístrojů.

Klient požaduje:

• VŠ v oboru biologie, chemie, přírodních věd
• nutná zkušenost a praxe na obdobné pozici (management)
• nutná zkušenost a praxe s vedením lidí
• schopnost dobře prezentovat
• komunikaci v anglickém jazyce slovem i písmem (vést obchodní jednání)
• praxe v laboratorních metodách
• řidičský průkaz - skupina B

Náplň práce:

• komunikace se zákazníky vedoucí k vyhledání nejvhodnějších produktů pro jejich potřeby s cílem prodeje
• uzavírání obchodních případů
• analýzy, prodej, plány, vedení obchodního týmu
• komunikace se zahraničními dodavateli v anglickém jazyce
• pravidelná školení
• vrcholný management
• region: ČR
• preferované bydliště: Praha nebo Brno

Klient nabízí

• přístup k unikátním technologiím a aplikacím
• podnětné pracovní klima v dynamicky se rozvíjející společnosti
• ohodnocení přímo závislé na výkonu a schopnostech
• zázemí stabilní a perspektivní společnosti
• plovoucí pracovní doba
• služební auto, služební telefon a home office

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Lenka Filipová
Dělnická 12
170 00  Praha 7
Česká Republika
Telefon: 724 358 479

Nezaujala Vás tato pracovní nabídka? Nechte si zaslat do e-mailu tu pravou.