Nabídky práce

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Obchodní zástupce pro manipulační techniku

Pro našeho významného klienta, distributora a poskytovatele servisních služeb v oblasti manipulační techniky, hledáme vhodné kandidáty/ky na výše uvedenou pozici, aktuálně do regionů Západních Čech a Vysočiny.

Klient požaduje:

- Minimálně středoškolské vzdělání (ideálně technického zaměření)
- Praxe min. 3 roky v přímém prodeji (B2B)
- Výhodou jsou zkušenosti z oboru prodeje strojů a techniky (stavební, zemědělské, komunální, silniční, nákladní vozy apod.)
- Aktivní znalost AJ (školení v AJ, zahraniční zákazníci)
- Výborné vyjednávací, analytické a prezentační schopnosti
- Časová flexibilita, ochota cestovat v rámci regionu, případně ČR
- Samostatnost a sebemotivace, schopnost týmové práce
znalost práce na PC (Windows, MS Office - Word, Excell, Outlook)
- ŘP skupiny B – aktivní řidič

Náplň práce:

- Zodpovědnost za prodejní výsledky (prodej manipulační techniky, služeb a řešení) ve svěřeném regionu /u svěřených klientů
- Splnění osobního prodejního plánu na dané období
- Péče o stávající zákazníky, vyhledávání a zpracování nových projektů a příležitostí ve svém regionu
- Údržba, aktualizace a plné využití firemní databáze zákazníků/prospektů pro efektivní zpracování svěřeného regionu
- Plnění dalších úkolů vyplývajících z pracovního zařazení kvalitně a včas
- Trvalé samostudium a výrobková znalost na nejvyšší úrovni

Klient nabízí:

- Motivující platové ohodnocení + provizní systém
- Práce v nadšeném a přátelském týmu spolupracovníků
- Zaměstnání ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na českém trhu
- Týden dovolené navíc (5 týdnů)
- Služební automobil i k soukromým účelům (podle platných pravidel),
notebook s firemním softwarem, mob. telefon, pracovní pomůcky
- Pravidelná školení
- Možnost kariérního růstu

Pokud máte zájem o tuto pozici, či znáte někoho, koho nám můžete za finanční odměnu doporučit, neváhejte nám zaslat CV či nás kontaktovat na 736 482 328. Budeme se těšit na Vaše reakce.

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Jakub Pýcha
Dělnická 12
170 00  Praha 7
Česká republika
Telefon: 736 482 328

Nezaujala Vás tato pracovní nabídka? Nechte si zaslat do e-mailu tu pravou.