Nabídky práce

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Vedoucí oddělení výrobní kvality - Dobříš

Pro našeho klienta, významnou strojírenskou společnost zabývající se výrobo kompaktních stavebních strojů, hledáme kandidáta na výše uvedenou pozici.

Požadavky klienta:

• VŠ vzdělání technického zaměření
• Praxi ve výrobním prostředí (například v mechanickém nebo automobilovém průmyslu)
• Znalost standardů systému jakosti a metod řešení problémů
• Zkušenosti v oblasti statistické analýzy
• Pokročilou angličtinu (komunikovat s kolegy i číst technickou dokumentaci)
• Zkušenost s vedením týmu velkou výhodou
• Pokročilou znalost MS Office

Pracovní náplň:

• Zodpovědnost za audit a kontrolu kvality celého výrobního závodu
• Zavádění a uplatňování norem kvality
• Vytváření kontrolních metod pro zajištění kvality výrobků
• Analyzování a určování základních příčin procesních chyb s cílem podpořit neustálé zlepšování
• Spolupráci s technologickým a inovačním oddělením
• Systematické sledování nekvalitních nákladů a zahájení zlepšovacích opatření pro snižování nákladů
• Vedení 13 členného týmu techniků, jejich podpora při řešení nejrůznějších problémů, vedení docházky a vypracování měsíčního osobního ohodnocení týmu

Klient nabízí:

• 5 týdnů dovolené
• Dotované stravování v závodní jídelně nebo stravenky
• Příspěvek na penzijní pojištění – po zkušební době ve výši 3 % z hrubé mzdy
• Firemní notebook a telefon
• Jazykové kurzy a školení
• Firemní školku
• Místo výkonu práce v dojezdu 20 minut z Prahy.
• Nástup možný ihned

Jste tím pravým člověkem pro tuto pozici? Neváhejte nám, prosím, zaslat svůj životopis. Těšíme se na Vaše reakce.

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Tereza Dytrichová
Dělnická 213/12
170 00  Praha-Holešovice
Česká republika
Telefon: 736 482 328

Nezaujala Vás tato pracovní nabídka? Nechte si zaslat do e-mailu tu pravou.