Nabídky práce

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Vedoucí oddělení výrobní kvality - Dobříš

Pro našeho klienta, významnou strojírenskou společnost zabývající se výrobo kompaktních stavebních strojů, hledáme kandidáta na výše uvedenou pozici.

Požadavky klienta:

• VŠ vzdělání technického zaměření
• Praxi ve výrobním prostředí (například v mechanickém nebo automobilovém průmyslu)
• Znalost standardů systému jakosti a metod řešení problémů
• Zkušenosti v oblasti statistické analýzy
• Pokročilou angličtinu (komunikovat s kolegy i číst technickou dokumentaci)
• Zkušenost s vedením týmu velkou výhodou
• Pokročilou znalost MS Office

Pracovní náplň:

• Zodpovědnost za audit a kontrolu kvality celého výrobního závodu
• Zavádění a uplatňování norem kvality
• Vytváření kontrolních metod pro zajištění kvality výrobků
• Analyzování a určování základních příčin procesních chyb s cílem podpořit neustálé zlepšování
• Spolupráci s technologickým a inovačním oddělením
• Systematické sledování nekvalitních nákladů a zahájení zlepšovacích opatření pro snižování nákladů
• Vedení 13 členného týmu techniků, jejich podpora při řešení nejrůznějších problémů, vedení docházky a vypracování měsíčního osobního ohodnocení týmu

Klient nabízí:

• 5 týdnů dovolené
• Dotované stravování v závodní jídelně nebo stravenky
• Příspěvek na penzijní pojištění – po zkušební době ve výši 3 % z hrubé mzdy
• Firemní notebook a telefon
• Jazykové kurzy a školení
• Firemní školku
• Místo výkonu práce v dojezdu 20 minut z Prahy.
• Nástup možný ihned

Jste tím pravým člověkem pro tuto pozici? Neváhejte nám, prosím, zaslat svůj životopis. Těšíme se na Vaše reakce.

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Jakub Pýcha
Dělnická 12
170 00  Praha 7
Česká republika
Telefon: 736 482 328

Nezaujala Vás tato pracovní nabídka? Nechte si zaslat do e-mailu tu pravou.