Nabídky práce

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

JUNIOR skladová účetní/příjem Praha 3

Pro našeho klienta, menší společnost zabývající se účetnictvím a logistikou pro distributorské zdravotnické společnosti, hledáme kandidáta/tku na pozici Skladová účetní se znalostí logistiky a příjmu zboží.

Požadavky klienta:

- SŠ/VŠ ekonomického směru
- zkušenosti v oblasti příjmu a skladového účetnictví (cla)
- AJ výhodou
- možnost nástupu v průběhu léta
- flexibilita
- chuť učit se
- samostatnost
- uživatelská znalost práce na PC

Pracovní náplň:

-práce skladové účetní - tj. příjemky, výdejky, fakturace
- zadávání dat do PC
- další administrativní činnosti
- fakturace zakázek
- další úkoly v závislosti na zakázkách a pohybu materiálu ve skladě
- komunikace s výrobci a dopravci
- cla

Klient nabízí:

- výhodné platové podmínky
- zaměstnanecké výhody
- týden dovolené navíc
- nadstandrdní zdravotní péče
- stravenky
- pracoviště v širším centru Prahy

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Lenka Filipová
Dělnická 12
170 00  Praha 7
Česká Republika
Telefon: 724 358 479

Nezaujala Vás tato pracovní nabídka? Nechte si zaslat do e-mailu tu pravou.