Nabídky práce

ProfesKontakt je úspěšná česká personální a poradenská agentura s více než 18-ti letou tradicí. Ročně se nám daří obsazovat více než 300 pracovních pozic.
Primární zaměření na společnosti v oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science. Dále také na klientelu v oblasti FMCG, techniky, zemědělství, potravinářství, služeb, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Vedoucí potravinové laboratoře

Chcete pracovat v mezinárodní firmě? Vystudoval/a jste chemický obor? Máte zkušenosti s vedením lidí? Umíte využívat analytické metody? Účastnil/a jste se auditů? Znáte SVP? Domluvíte se anglicky?

Pak hledáme právě Vás :)

Nabízíme:

Adekvátní finanční ohodnocení
Řadu benefitů: stravenky, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, Multisport ...
Kariérní růst
Zázemí prestižní společnosti
Zajímavou, různorodou a užitečnou práci práci v oblasti potravin

Pracovní náplň:

Vedení laboratoře po odborné i personální stránce - testování, inspekce, audity
Poskytování konzultační činnosti potravinářství, obchodu, HORECA
Zodpovědnost za finanční rozpočet
Dohled na dodržování SVP/GMP
Reporting Business Unit Managerovi

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Simona Kopnická
Dělnická 12
170 00  Praha 7
Česká republika
Telefon: 606 708 271

Nezaujala Vás tato pracovní nabídka? Nechte si zaslat do e-mailu tu pravou.