Nabídky práce

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Správce sítě Jihlavsko - platforma Windows

Pro našeho klienta, jednu z nejsilnějších dopravně-spedičních a obchodních společností s řadou poboček po ČR hledáme pro pobočku na Vysočině (Jihlavsko) vhodného šikovného a samostatného kandidáta s praxí v oboru doprava (mezinárodní, vnitrostátní, spedice, skladování) na juniorní pozici

Požadavky klienta:

• Výbornou znalost desktop a serverové platformy Windows
• Znalost IT bezpečnosti
• Zkušenosti se správou softwarových aplikací a informačních systémů
• Znalost v oblasti správy koncových zařízení a podpory uživatelů
• Znalost angličtiny v oboru
• ŘP skupiny B

Výhodou bude, pokud budete mít:
• Zkušenost v oblasti nasazení a správy informačních systémů
• Znalost principů a provozování DMS
• Znalost mobilních platforem Android, iOS
• Orientace v IT infrastruktuře
• Znalost programování PHP, HTML, SQL
• Znalost Linux

Pracovní náplň:

• Správa hardware a software na koncových stanicích
• Správa serverových aplikací a informačních systémů
• Podpora uživatelů
• Inovace a projekty v IT

Klient nabízí:

• Zázemí silné a prosperující společnosti
• Odpovídající finanční ohodnocení
• Možnost profesního růstu
• Pravomoci, odpovědnost a zabezpečení odpovídající zastávané pozici
• Zvýhodněné cestování autobusy a další benefity velké společnosti

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Jaromír Mikolášek
Dělnická 213/12
170 00  Praha 7
Česká republika
Telefon: 724 357 870

Nezaujala Vás tato pracovní nabídka? Nechte si zaslat do e-mailu tu pravou.