Nabídky práce

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Obchodník po telefonu - Karlín

Pro našeho významného klienta, společnost působící v oblasti prodeje cenin a numismatiky, aktuálně hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku se zkušenostmi z obchodu a tahem na branku.

Požadavky klienta:

- SŠ vzdělání
- Praxe na obchodní pozici (praxe s prodejem po telefonu výhodou)
- Komunikativní osobnost s tahem na branku

Pracovní náplň:

- Prodej po telefonu nových produktů již stávajícím zákazníků (žádné volání studeným kontaktům)
- Budování si portfolia z TOP klienteli a péče o něj

Klient nabízí:

- Stabilní společnost s mezinárodním působením
- Fixní plat 25.000 + bonusy (měsíční výdělky až 50.000)
- Firemní benefity: měsíční příspěvek na penzijní připojištění nebo poukázky flexi pass v hodnotě 2 000 Kč
- Moderní kanceláře na Karlíně

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Pavlína Zabořilová
Dělnická 213/12
170 00  Praha-Holešovice
Česká republika
Telefon: 724 109 578

Nezaujala Vás tato pracovní nabídka? Nechte si zaslat do e-mailu tu pravou.