Nabídky práce

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

OZ - SPEDICE , OD 40 000 KČ FIX + BONUSY, FLEXI POZICE

Pro našeho klienta, menší českou spediční a logistickou společnost se stabilním postavením na trhu, hledáme vhodného kandidáta/ tku na uvedenou pracovní pozici.

Požadavky klienta:

Min. středoškolské vzdělání
Mírně pokročilá znalost AJ výhodou
Praxe jako obchodní zástupce v pozemních přepravách - navázané kontakty
Komunikační a prezentační dovednosti, flexibilita
Orientace na zákazníka, proaktivní jednání
Samostatnost, schopnost organizovat si vlastní čas
Uživatelská znalost PC
Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Pracovní náplň:

Prodej logistických služeb- spedice, doprava, skladování
Vyhledávání nových klientů a péče o stávající klienty
Příprava nabídek a cenových kalkulací
Spolupráce s kolegy z operativy
Analýza trhu a konkurence
Reporting nadřízenému

Klient nabízí:

Liberální způsob vedení společnosti - vše je na domluvě - dovolená, mzda, benefity, atd.
Férové a Přátelské a otevřené jednání
Flexibilní procesy
Zázemí stabilní společnosti
Zajímavé finanční ohodnocení – fixní + pohyblivá složka
Řada dalších bonusů a zaměstnaneckých výhod
Možnost osobního růstu
Auto, tlf, notebook
Termín nástupu dle dohody

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Jakub Vondrášek
Dělnická 12
170 00  Praha 7-Holešovice
Česká repulika
Telefon: 702 029 427

Nezaujala Vás tato pracovní nabídka? Nechte si zaslat do e-mailu tu pravou.