Nabídky práce

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Personální konzultant s AJ- PERM, bez akvizice firem

Do našeho pětičlenného týmu hledáme lidsky příjemného a profesně schopného kolegu nebo kolegyni s energií, dravostí a dobrou náladou. Hledáme někoho, kdo má rád dynamiku a práci s lidmi. Úspěšný je u nás ten, kdo je houževnatý, kdo pracuje týmově a ten, kdo se nebojí hledat řešení.

Co od Profeskontaktu nečekejte:
aktivní obchod, neosobní přístup, open space, přemrštěné cíle, KPI, jednotvárnost obsazovaných pracovních pozic, recruitment dělnických profesí

Požadavky:

• Ukončené VŠ vzdělání podmínkou
• Praxe na stejné či obdobné pozici VÝHODOU
• Komunikativní znalost AJ na minimální úrovni B2 podmínkou
• Empatii, organizační schopnosti
• Schopnost pracovat s infomacemi, přemýšlení v souvislostech
• Uživatelskou znalost MS Office, Internet
• Obchodní myšlení, tah na branku, schopnost se prosadit
• Důslednost, samostatnost

Pracovní náplň:

• Pravidelný kontakt se svěřenými a stálými klienty, poskytování zákaznického servisu
• Samostatná organizace výběrových řízení, posuzování životopisů, vedení pohovorů
• Doporučování vhodných kandidátů, zjišťování zpětných vazeb
• Tvorba inzerce, práce s databázemi a sociálními sítěmi
• Aktivní týmová spolupráce s ostatními konzultanty
• Zajištění související administrativa

Nabízíme:

• Zázemí stabilní společnosti
• Zavedené a profitabilní zákaznické portfolio
• Pečlivé zaškolení, práci v dynamickém kolektivu
• Vlastní kancelář, notebook, telefon
• Fixní mzdu plus bonusy
• Řadu benefitů – stravenky, kurzy, vzdělávání, týden dovolené navíc, placené MHD
• Pracoviště - Praha 7 Holešovice
• Nástup dle dohody

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Zbyněk Pechr
Dělnická 213/12
170 00  Praha-Holešovice
Česká republika
Telefon: 702 029 427

Nezaujala Vás tato pracovní nabídka? Nechte si zaslat do e-mailu tu pravou.