Nabídky práce

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Manažer pro klíčové zákazníky s AJ - manipulační technika

Pro našeho klienta jednoho z nejvýznamnějších výrobců a prodejců manipulační techniky, hledáme vhodné kandidáty/ tky s obchodně- technickou praxí a výbornou angličtinou.

Klient požaduje:

•VŠ vzdělání ideálně v ekonomickém nebo technickém směru
•Praxe min. pět let na obdobné obchodní pozici, zkušenosti s prodejem technických produktů nutností
•Aktivní znalost AJ podmínkou /školení v zahraničí, zahraniční klientela/
•Výborné vyjednávací, analytické a prezentační schopnosti
•Časová flexibilita, ochota cestovat
•Vyzrálou osobnost, aktivní přístup, samostatnost, schopnost týmové práce

Náplň práce:

•Péče o stávající VIP klientelu, vyhledávání a zpracování nových projektů a příležitostí
•Zodpovědnost za prodejní výsledky ve svěřeném regionu / u svěřených klientů
•Ve svěřeném teritoriu zajistit jako platná posila týmu dominantní postavení společnosti
•Trvalé samostudium a výrobková znalost na nejvyšší úrovni
•Aktivní spolupráce a komunikace s celým prodejním a servisním týmem

Nabídka společnosti:

•Výborné finanční ohodnocení (fixní plat + provize z prodeje)
•Služební automobil, notebook, mobilní telefon
•Další firemní benefity
•Nástup dohodou

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Jakub Vondrášek
Dělnická 12
170 00  Praha 7-Holešovice
Česká repulika
Telefon: 702 029 427

Nezaujala Vás tato pracovní nabídka? Nechte si zaslat do e-mailu tu pravou.