Nabídky práce

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Řiditel dopravní společnosti - Jihlavsko až 130.000,- Kč)

Pro našeho klienta, velkou, stabilní a velmi úspěšnou obchodně dopravní společnost sídlem v Jihlavském regionu, hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici provozního ředitele dopravy.

Požadavky klienta:

- Minimálně 5 let praxe na obdobné pozici v dopravní nebo spediční společnosti
- Komunikativní znalost anglického jazyka
- Odborné znalosti v oblasti nákladní dopravy a orientace na výsledek
- Výborné manažerské, komunikační a organizační schopnosti

Pracovní náplň:

- Zodpovědnost za celkový chod provozu
- Úzká spolupráce s personálním oddělením při náboru nových zaměstnanců
- Vedení, kontrola a motivace zaměstnanců
- Spolupráce s obchodní divizí

Klient nabízí:

- Práce v úspěšné a stabilní společnosti
- Motivující platové ohodnocení 90.000 - 120.000,- Kč
- Roční bonus a další firemní benefity
- Zajímavou práci a profesní růst

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Jaromír Mikolášek
Dělnická 213/12
170 00  Praha 7
Česká republika
Telefon: 724 357 870

Nezaujala Vás tato pracovní nabídka? Nechte si zaslat do e-mailu tu pravou.