Nabídky práce

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Vedoucí laboratoře - farmacie

Pro významnou zahraniční výzkumnou a vývojovou farmaceutickou společnost se sídlem v Praze hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici vedoucí laboratoře (kontrola kvality farmaceutické výroby).

Požadovaný profil:

• VŠ vzdělání - farmacie, chemie, biologie - nutná
• Praxe ve farmaceutické laboratoři alespoň 4-5 let - podmínkou
• Pokročilá znalost AJ
• Zkušenost s vedení malého týmu laboratoře
• Znalost práce v prostředí SVP
• Znalost práce s HPLC a další laboratorní technikou
• Termín nástupu dohodou

Pracovní náplň:

• Odpovědnost za fungování a provoz farmaceutické laboratoře v oddělení kontroly kvality
• Vedení a motivace týmu
• Implementace nových analytických metod
• Odpovědnost za rozpočet a jeho kontrola včetně plánování
• Spolupráce při auditech, řešení nálezů a CAPA
• Správa dokumentace
• Spolupráce s interními a externími klienty

Společnost nabízí:

• Zajímavou práci v mezinárodní farmaceutické společnosti
• Uplatnění a rozvoj znalostí a dovedností
• Možnost kariérového růstu a profesního rozvoje
• Balíček zaměstnaneckých výhod a benefitů
• Pracoviště Praha 10
• Nástup ihned / dohodou

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Lenka Filipová
Dělnická 12
170 00  Praha 7
Česká Republika
Telefon: 724 358 479

Nezaujala Vás tato pracovní nabídka? Nechte si zaslat do e-mailu tu pravou.