Nabídky práce

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Administrátor zákaznického servisu - Praha 9

Nová, rychle rostoucí společnost, zaměřená na vývoj a prodej pamětních mincí a medailí, hledá do své kanceláře v Praze kandidáta s plynulou rumunštinou na pozici Administrátor zákaznického servisu

Požadavky klienta:

• Zkušenosti ze zákaznického servisu
• Výborné komunikační dovednosti (slovem i písmem)
• Pečlivost a spolehlivost
• Prodejní dovednosti výhodou
• Základní znalost AJ
• Dobrá znalost MS Office

Pracovní náplň:

• Přijímání příchozích zákaznických hovorů
• Zpracování zákaznických e-mailů
• Informování zákazníků o nových produktech společnosti
• Zadávání objednávek do CRM
• Administrace dodavatelských faktur
• Evidence nákupních objednávek
• Příprava dodacích listů pro sklad
• Příprava podkladů pro vnitřní prodej produktů mezi společnostmi
• Administrativní podpora jednatelů společnosti

Klient nabízí:

• Fixní plat 23 000 Kč / měsíčně
• HPP na dobu určitou 1 rok, následně na dobou neurčitou
• 5 týdnů dovolené
• Stravenky
• Mobilní telefon i pro soukromé účely
• Příjemné pracovní prostředí

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Jaromír Mikolášek
Dělnická 213/12
170 00  Praha 7
Česká republika
Telefon: 724 357 870

Nezaujala Vás tato pracovní nabídka? Nechte si zaslat do e-mailu tu pravou.