Nabídky práce

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

CNC operátor frézovacího centra - Říčany u Prahy

Pro našeho klienta, společnost vyrábějící mechanismy pro zvedání a vyklápění nádob na komunální i průmyslový odpad hledáme kandidáty na pozici

Operátor CNC obráběcích center

Náplň práce:

  • Obsluha CNC frézovacího centra
  • Seřizování nástrojů a nulových bodů obrobku, včetně následných korekcí
  • Výroba dílů dle výkresové dokumentace
  • Kontrola vyrobených kusů, jejich měření kalibry, posuvným měřidlem či mikrometry

Požadujeme:

  • Vyučení nebo SŠ se zaměřením na mechanické obrábění nebo absolvent oboru obraběč kovů
  • Praxe v oboru vítána, není však podmínkou
  • Výhodou je i znalost řídícího systému Fanuc, Sinumeric či Heidenhain
  • Schopnost číst výkresovou dokumentaci
  • Loajalitu, spolehlivost, samostatnost a pečlivost
  • Ochotu pracovat ve 2 směnném provozu

Nabízíme:

  • 13 plat, čtvrtletní bonusy, příplatky za přesčas, práci v sobotu či ve svátek
  • obědy zdarma
  • po 3 letech každoroční příspěvek na dovolenou
  • zvýhodněné volání pro celou rodinu
  • příspěvky na dovolenou, zdraví, kulturu a sport
  • doškolení na různá obráběcí centra, možnost seberealizace a profesního růstu
  • možnost ubytování
  • nástup možný ihned

Máte zájem o tuto pozici či znáte někoho, koho by mohla nabídka zajímat? Zašlete CV prostřednictvím odpovědního formuláře nebo se nám ozvěte na 736 482 328. Budeme se těšit na Vaše reakce.

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Tereza Dytrichová
Dělnická 213/12
170 00  Praha-Holešovice
Česká republika
Telefon: 736 482 328
E-mail: dytrichova@profeskontakt.cz

Nezaujala Vás tato pracovní nabídka? Nechte si zaslat do e-mailu tu pravou.