Nabídky práce

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Regulatory Affairs Specialist - SENIOR

Pro významnou zahraniční výrobní farmaceutickou společnost se sídlem v Praze, hledáme zkušeného kandidáta / kandidátku do týmu CMC Regulatory Affairs na uvedenou pracovní pozici.

Požadovaný profil:

• VŠ Technologie potravin/Chemie/ Farmacie nebo SŠ a min. 4 roky praxe
• Aktivní přístup k práci a týmového ducha
• Dobrá znalost práce s PC - Word, Excell, Powerpoint, atd. (výhodou znalost – LIMS, SAP, Documentum, Trackwise, Share)
• Schopnost porozumět zdravotnické legislativě
• Znalost registrační a technické dokumentace psané v AJ
• Pokročilá AJ
• Ochotu učit se nové věci včetně různých elektronických databází a systémů
• Zkušenost na podobné pozici s registracemi léčivých přípravků

Pracovní náplň:

• Psaní technické zprávy a dokumentace, které mají být poslány na regulační orgány v EU i mimo EU
• Příprava podkladů pro podání žádostí změn v registracích a prodloužení registrací léčivých přípravků na území EU i mimo
• Úzká spolupráce s jinými firmami, s jinými odděleními a afilacemi
• Zodpovědnost za „regulátory review“ dossírů
• Aktivní údržba registračních databází

Společnosti nabízí:

  • Dlouhodobou spolupráci ve stabilní firmě
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Dobré finanční ohodnocení (nástupní mzda dle zkušeností)
  • Řadu zaměstnaneckých výhod (home office, sick days, Cafeterie, aj.)
  • Nástup ihned případně dohodou
  • Pracoviště Praha

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Lenka Filipová
Dělnická 12
170 00  Praha 7
Česká Republika
Telefon: 724 358 479

Nezaujala Vás tato pracovní nabídka? Nechte si zaslat do e-mailu tu pravou.