Nabídky práce

ProfesKontakt je úspěšná česká personální a poradenská agentura s více než 18-ti letou tradicí. Ročně se nám daří obsazovat více než 300 pracovních pozic.
Primární zaměření na společnosti v oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science. Dále také na klientelu v oblasti FMCG, techniky, zemědělství, potravinářství, služeb, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Směnový mistr skladu - Praha-západ

Pro našeho klienta, významnou logistickou společnost, hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na výše uvedenou pozici.

Požadavky klienta:

- Přemýšlivá osobnost, která se nebojí vést lidi a přijmout zodpovědnost
- Komunikativnost a pečlivost
- Zkušenost s vedením lidí výhodou
- Znalost AJ výhodou
- Výhodou znalost práce s VZV nebo logistikou
- Samostatnost, zodpovědnost a smysl pro týmovou práci

Pracovní náplň:

- Zodpovědnost za denní plán skladových operací
- Zodpovědnost za provozní záležitosti na směně
- Zodpovědnost za dodržování nastavených procesů a postupů
- Školení nově příchozích zaměstnanců
- Kontrola bezpečnosti postupů na pracovišti
- Spolupráce na inventurách a auditech

Klient nabízí:

- Práci v úspěšné a rostoucí společnosti
- Odpovídající platové ohodnocení + 13. plat
- Pojištění odpovědnosti za škodu
- Stravenky v hodnotě 100 Kč a další firemní benefity
- Místo výkonu práce: Jeneč

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Michaela Sekaninová
Telefon: 724 109 578

Nezaujala Vás tato pracovní nabídka? Nechte si zaslat do e-mailu tu pravou.