Nabídky práce

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Obchodní zástupce - manipulační technika

Pro našeho klienta, významného hráče v daném segmentu, který poskytuje širokou servisní síť, hledáme vhodného kandidáta na uvedenou pracovní pozici.

Klient požaduje:

• SŠ/VŠ vzdělání ideálně v ekonomickém nebo technickém směru
• Praxe min. 3 roky na obdobné obchodní pozici
• Zkušenosti s prodejem technických produktů nutností (např.- zemědělská technika, výtahy, atp.)
• Komunikativní znalost AJ velkou výhodou
• Výborné vyjednávací, analytické a prezentační schopnosti
• Časová flexibilita, ochota cestovat
• Aktivní přístup, samostatnost, schopnost týmové práce

Náplň práce:

• Péče o stávající klientelu, vyhledávání a zpracování nových projektů a příležitostí
• Zodpovědnost za prodejní výsledky ve svěřeném regionu / u svěřených klientů
• Prodej a pronájem nové i použité techniky
• Ve svěřeném teritoriu zajistit jako platná posila týmu dominantní postavení společnosti
• Trvalé samostudium a výrobková znalost na nejvyšší úrovni
• Aktivní spolupráce a komunikace s celým prodejním a servisním týmem

Nabídka společnosti:

•Výborné finanční ohodnocení (fixní plat + provize z prodeje)
•Služební automobil, notebook, mobilní telefon
•Zázemí stabilní společnosti
•Další firemní benefity
•Nástup dle dohody

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Jakub Vondrášek
Dělnická 12
170 00  Praha 7-Holešovice
Česká repulika
Telefon: 702 029 427

Nezaujala Vás tato pracovní nabídka? Nechte si zaslat do e-mailu tu pravou.