Nabídky práce do e-mailu

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Administrativní asistent/ka (1/2 úvazek) - Praha 6

Pro společnost zabývající se mezinárodní kamionovou přepravou zboží renomovaných leteckých společností hledáme vhodného kandidáta na výše uvedenou pozici.
Lokalita - Letiště VH

Požadavky klienta:

- minimálně středoškolské vzdělání
- schopnost pracovat samostatně
- základní znalost AJ (zřídkavá mailová komunikace)
- dobrá znalost MS Office
- velká pečlivost při plnění daných úkolů
- logické myšlení, zodpovědnost
- dobré komunikativní schopnosti
- zkušenosti na asistentské pozici výhodou

Pracovní náplň:

- administrativní podpora jednatelky společnosti
- příprava podkladů pro zpracování mezd (vyúčtování cestovného, příplatků, záloh,..)
- příprava podkladů pro účetnictví
- vedení pokladny
- reporting, kompletace vstupů a výstupů,
- zajišťování obchodní dokumentace (manuály, přepravní listy...)
- komunikace s řidiči MKD (proúčtování jejich dokladu, pokladna, ...)
- plnění ad-hoc úkolů dle potřeb společnosti

Klient nabízí:

- práce na poloviční úvazek ve stabilní společnosti
- velmi zajímavou a různorodou pracovní náplň u progresivního zaměstnavatele
- klouzavá pracovní doba
- 5 týdnů dovolené
- 13. plat
- navýšení platu po zkušební lhůtě
- příjemné pracovní prostředí v menším, mladém a dynamickém kolektivu
- možnost seberealizace
- dobré finanční ohodnocení (v závislosti na daných zkušenostech)
- firemní benefity (stravenky, mobilní telefon) + odměny

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Ing. Martina Olekšáková
Dělnická 12
170 00  Praha 7
Česká republika
Telefon: 602 157 100