Nabídky práce do e-mailu

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

L2 support IT specialist (50-60.000 Kč)

Pro významnou zahraniční výrobní společnost, která vyvíjí a prodává specializovanou laboratorní techniku a přístroje, hledáme do českého IT týmu nového šikovného a zkušeného kolegu na pozici IT specialista (pracoviště Praha 10).

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání – IT, technický směr
  • Dobrá komunikativní znalost AJ (denní kontakt se zahraničními kolegy) nutná
  • Zkušenosti na obdobné pozici alespoň 2 roky podmínkou
  • Velmi dobrá znalost Windows a Active Directory, DHCP, DNS, serverů a sítí
  • Velmi dobrá znalost klienta Outlooku
  • Pečlivost, svědomitost, spolehlivost, dobré komunikativní schopnosti
  • Hledáme aktivního, iniciativního a empatického člověka
  • ŘP sk. B
  • Bydliště Praha či okolí
  • Nástup ihned či dohodou

Pracovní náplň:

  • Hlavní pracovní náplní bude řešení komplexních uživatelských problémů, které vyžadují fyzický kontakt s počítačem nebo zařízením od běžných situací, které ale primárně řeší virtuální tým v zahraničí (L1), po složitější případy / nejsložitější případy řeší kolegové v centrále v zahraničí (L3)
  • Instalace počítačů a aplikací pomocí předpřipravených balíčků (MDT, SCCM)
  • Poskytování podpory pro kolegy uživatele v rámci ČR, SR, Polska, Maďarska, Řecka a vedení dokumentace řešení v ticket systému (Remedy). Primárně po telefonu a převzetím vzdálené plochy, pro české pobočky i přímo s uživateli.
  • Instalace a konfigurace tiskáren, multifunkcí, IP telefonů včetně jejich konfigurace na ústředně (Siemens).
  • Odpovědnost za provádění denních záloh a jejich odeslání na off-site uskladnění
  • Vedení evidence počítačů a dalších zařízení
  • Realizace nákupu počítačů a dalšího vybavení u dodavatelů
  • Po zapracování vedení projektů v ČR i zahraničí (přesun pobočky do jiné lokality, přesun infrastruktury apod.)
  • Práce v kanceláři v Praze 10 (občasné služební cesty do zahraničí)

Společnost nabízí:

  • Práci v silné a prestižní společnosti
  • Příjemný pracovní kolektiv a velmi dobrou firemní kulturu
  • Práci v mezinárodním prostředí
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Dobré mzdové ohodnocení
  • Zájem o další vzdělávání a rozvoj
  • Kurzy AJ (je-li potřeba)
  • Řadu zaměstnaneckých výhod

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Magdaléna Trojanová
Dělnická 213/12
170 00  Praha-Holešovice
Česká republika
Telefon: 731 505 299