Nabídky práce do e-mailu

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Manažer projektů - stavebnictví

Pro našeho klienta, dynamickou společnost zabývající se vybavením retailových prodejen, hledáme vhodné kandidáty/ tky na uvedenou pracovní pozici.

Požadavky klienta:

- Ukončené SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- Pokročilá znalost AJ
- Dobré komunikační a organizační schopnosti
- Profesionální přístup
- Zkušenosti s realizací interiéru
- Zkušenosti s koordinací profesí TZB
- Znalost AutoCadu

Pracovní náplň:

- Projekty zaměřené na komplexní řešení interiérů (stavební úpravy, přestavba, klimatizace, vzduchotechnika, aj.)
- Řízení realizační části zakázek
- Spolupráce s architektem
- Vedení montážních týmů
- Aktivní komunikace se zákazníkem a dodavateli
- Výběrová řízení
- Spolupráce se stavbyvedoucím
- Odpovědnost za úspěšnou realizaci zakázek

Klient nabízí:

- Dobré platové ohodnocení
- Zázemí stabilní společnosti
- Příjemné pracovní prostředí
- Firemní benefity
- Termín nástupu ihned nebo dohodou
- Místo výkonu: Horní Počernice

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Ing. Martina Olekšáková
Dělnická 12
170 00  Praha 7
Česká republika
Telefon: 602 157 100