Nabídky práce do e-mailu

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Administrativní asistent/ka

Pro našeho klienta, logisticko - spediční firmu, hledáme vhodného kandidáta či kandidátku na výše uvedenou pracovní pozici pro pobočku na Praze západ (za letištěm VH).

Požadavky klienta:

- Minimálně SŠ vzdělání
- Praxi na administrativní pozici výhodou
- Pro-zákaznický přístup, chuť dotahovat věci do konce
- AJ na komunikativní úrovni
- Odolnost, flexibilitu

Pracovní náplň:

- Administrativní zajištění zásilek
- Správa interní databáze
- Práce s dokumenty
- Tvorba obchodních nabídek včetně cenových kalkulací
- Spolupráce s kolegy napříč společností a zákazníky
- Reporting vedení a zákazníkům

Klient nabízí:

- Práci ve stabilní a dobře zavedené společnosti
- Dobré finanční ohodnocení
- 13. plat + kvartální bonusy
- Příležitost k seberealizaci
- Příjemné pracovní prostředí
- Možnost profesního rozvoje
- Hrazené jazykové kurzy

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Ing. Martina Olekšáková
Dělnická 12
170 00  Praha 7
Česká republika
Telefon: 602 157 100