Nabídky práce do e-mailu

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Obchodní asistent/ka- navolávání, administrativa; Říčany

Pro našeho klienta, zahraniční společnost působící v oblasti logistiky, hledáme vhodné uchazeče/čky do obchodního oddělení na uvedenou pozici.

Požadavky klienta:

  • SŠ vzdělání
  • Předchozí zkušenosti s aktivním telemarketingem výhodou
  • Velmi dobré komunikační schopnosti, smysl pro týmovou spolupráci
  • Orientaci na zákazníka a obchodního ducha
  • Uživatelskou znalost PC na dobré úrovni

Pracovní náplň:

  • Aktivní oslovování klientů z databáze
  • Uskutečnění prvního kontaktu s potencionálním zákazníkem
  • Přímá podpora jednoho obchodního zástupce- nabídky, prezentace
  • Plnění obchodních cílů
  • Práce s vnitřními systémy

Klient nabízí:

  • Velmi dobré pracovní zázemí a příjemné pracovní prostředí
  • Mladý dynamický kolektiv
  • Fixní plat a pohyblivá složka podle obchodních výsledků
  • Možnost profesního postupu

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Jakub Vondrášek
Telefon: 702 029 427