Nabídky práce do e-mailu

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Sales manager - námořní přepravy (LCL, FCL)

Naším klientem je významná nadnárodní stabilní logistická společnost s centrálou v Praze. Pro rozvoj jejich obchodních aktivit hledáme schopné, energické a obchodně laděné kandidáty/tky na výše uvedenou pracovní pozici.

Požadavky:

- SŠ/VŠ vzdělání
- zkušeností z obdobné pozice (delší praxe výhodou)
- podmínkou znalosti z oblasti prodeje námořních přeprav
- schopnost rozvíjet obchod v námořní mezinárodní přepravě
- velmi dobré komunikační dovednosti
- výbornou znalost angličtiny
- dobrá znalost práce na PC (Excel, Word a PowerPoint)
- řidičský průkaz sk. B
- ochota cestovat v rámci ČR
- samostatnost a zároveň týmový duch

Hlavní pracovní náplň:

- vyhledávání nových obchodních příležitostí v mezinárodní přepravě a logistice
- péče o svěřené stávající klienty
- spolupráce v rámci mezinárodní sítě společnosti
- obchodní jednání s českými i zahraničními obchodními partnery
- zpracovávání interních poptávek
- příprava prezentací, cenových kalkulací nabídek
- příprava cenových nabídek (export/import, FCL/LCL)
- konzultace v sídle společnosti v Praze

Společnost nabízí:

- motivující finanční ohodnocení
- 13. plat
- služební vůz
- zajímavé zaměstnanecké benefity
- možnost dalšího osobního a profesního rozvoje
- příjemný kolektiv
- nástup možný ihned/ dohodou

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Jakub Vondrášek
Telefon: 702 029 427