Nabídky práce do e-mailu

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Lékárník junior/senior s ruštinou (mzda až 38.000,- Kč)

Naším klientem je malá česká společnost provozující menší ale velmi kvalitní síť lékáren v Praze a Liberci

Požadavky klienta:

• vysokoškolské vzdělání v oboru farmacie
• praxe na pozici lékárníka výhodou
• prozákaznický a empatický přístup
• příjemné vystupování
• spolehlivost

Pracovní náplň:

• expedice a výdej léků
• poskytování odborných konzultací
• komunikace se zástupci farmaceutických firem
• vyřizování reklamací
• vedení evidence, dokumentace, příjem a výdej léků

Klient nabízí:

• 25 dní dovolené
• Oblečení a obuv až do výše 5.000,- Kč ročně
• stravenky v hodnotě 70 Kč
• zaměstnanecké nákupy
• multi- sport karty

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Jaromír Mikolášek
Dělnická 213/12
170 00  Praha 7
Česká republika
Telefon: 724 357 870