Nabídky práce do e-mailu

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Specialista controllingu - Ostrava

Pro našeho klienta, nadnárodní společnost se silným postavením na trhu, hledáme na pobočku do Ostravy vhodné kandidáty či kandidátky na pozici:

Specialista controllingu

Nástup možný ihned či dohodou

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM?

• spolupráce s ostatními divizemi klienta v oblasti finanční a controllingové činnosti, přímý reporting finančnímu řediteli
• zpracování pravidelného měsíčního reportingu svěřené divize
• monitorování výkonnostních a kvalitativních ukazatelů, sledování a zjišťování rozdílů u nákladových a výnosových položek vůči stanoveným cílům, hledání příčit rozdílů
• navrhování změn
• podpora a spolupráce při vývoji řešení nových projektů u velkých zákazníků

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

• alespoň SŠ vzdělání (VŠ výhodou)
• komunikativní znalost AJ podmínkou
• výborná znalost práce s programy MS Office s důrazem na Excel a ovládání nástrojů ke zpracování datových analýz
• znalost prostředí programu SAP výhodou
• analytické myšlení, smysl pro detail, schopnost se samostatně rozhodovat, proaktivní přístup v plnění úkolů

NABÍZÍME VÁM:

• profesní i osobní rozvoj díky pestré nabídce interních vzdělávacích programů, tématických školení a možnosti individuálního koučinku
• paletu firemních benefitů (od stravenek, přes slevy u našich dodavatelů/partnerů, ke sportovnímu vyžití)
• podporu v budoucím kariérním růstu i směrem do zahraničí
• zázemí a jistoty zavedené společnosti
• týden dovolené navíc a sick-days

Splňujete téměř všechny z našich požadavků? Máte v okolí někoho, o kom víte, že by to byla pozice přímo pro něj? Neváhejte se nám ozvat. Zašlete CV prostřednictvím odpovědního formuláře či volejte na 736 482 328. Pokud nám někoho doporučíte a nám se podaří ho zaměstnat, finanční odměna Vás nemine!

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Tereza Dytrichová
Dělnická 213/12
170 00  Praha-Holešovice
Česká republika
Telefon: 736 482 328